Седем медала спечелиха състезателите на СК „Тонус-Спорт“ на провелото се 16-то Национално първенство по Шотокан Карате До за деца до 12 години в София.
В него взеха участие 18 клуба със 180 състезатели. Нашият клуб влезе в битка за разпределението на медалите с 10 каратеки, от които за 6 това бе първо състезание.
СК „Тонус-Спорт“ завоюва седем медала, от които два златни, един сребърен и четири бронзови.

В дисциплина "Санбон Кумите" при 7-9-годишните златен медал в кат. + 38 кг. спечели Виктор Йорданов, а с бронзови медали в кат. до 26 кг. Се окичиха Ивана Раднева и в кат. + 26 кг. - Йоанна Брандиева и Стефани Ангелова.

В същата възрастова група в дисциплина "Ката" бронзов медал спечели Симеон Пейчинов.

При10-11-годишните в дисциплина "Ката" златен медал завоюва Виктор Топчийски, а сребърен медал - Валерия Караиванова.