RSS емисии

Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Четири медала за СК „Пентатлон“ от държавното първенство, шампионска титла за Михаела Стефанова
Михаела Стефанова

Състезателите на СК "Пентатлон" Пазарджик спечелиха общо два златни един сребърен и един бронзов медал от провелото се в края на юни и началото на юли държавно първенство по фехтовка за момчета и  момичета до 15г  , кадети и кадетки, индивидуално и отборно.
Младата ни надежда Михаела Стефанова блесна с шампионска титла при момичетата до 15г. и сребро при кадетките в индивидуалното класиране а в отборните надпревари състезателите от „Пентатлон“ са шампиони при кадетките в състав Михаела Стефанова, Петя Петкова, Кристина Денина и Цв. Тодорова и бронзови медалистки при момичетата до 15г. М. Стефанова, Кристина Денина Цв. Тодорова и Виктория Велкова. Добри изяви за Цв. Тодорова и Теодор Петров, класирали се във финалната осмица при 15-годишните в индивидуалната надпревара. Отборът на куба при момчетата до 15г в състав Борислав Даскалов , Кр. Деимитров и Теодор Петров е шести  в крайното класиране, съобщи треньорът Димитър Донов.