Лидерът Хебър Пазарджик продължава без загуба, след като надви последния във временното класиране отбор на 3.6.9 със 106:76 в мач от първенството на Регион Юг на Българската баскетболна лига (ББЛ).

Баскетболистите на треньора Димитър Чанков поведоха с 20 точки още след първата четвърт, а на полувремето преднината им беше още по-внушителна – 72:30. Преди последната четвърт разликата стана 50 и въпреки че домакините вкараха едва 7 през заключителния период, това с нищо не промени крайния изход на срещата.

Георги Адирков бе най-резултатен за успеха с 20 точки, 18 точки и 7 борби добави Михаил Пандев. По 13 точки имат Станислав Ваклинов и Христо Бъчков, като вторият е и с трипъл-дабъл – 13 точки, 16 борби и 13 асистенции. Николай Нинов има 12 точки. За съперника Роберт Радев има 39 точки, с 30 и 10 борби е Иван Насков.