RSS емисии

    


 
 Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
oblast.pngcomunpaz.png
odmvr.pngobs2.png
tdnap.jpgrzipz.png
riosv.pngcpms.png
Четири първи, две втори и четири трети места за "Импулс" в Банско

ИМПУЛС в БанскоСъстезателите на спортен клуб "Импулс" се завърнаха с десетки отличия от Открития национален турнир по спортни танци за купана на град Банско, който се проведе на 1 и 2 декември, под патронажа на кмета на Банско Георги Икономов.  
В надпреварата участваха 104 танцови двойки от 29 клуба в страната. Спортен клуб „Импулс” участва с 24 танцови двойки, съобщи треньорът Иван Александров.

В първия състезателен ден във финалите танцовите двойки на СК”Импулс” завоюваха четири първи, две втори и четири трети места.
Първенци в своите класове са Стоян Батаклиев – Мария Дъбова, Божидар Гивечев – Елена Чанкова, Борис Даскалов – Диана Енчева и Петко Спасов – Спасимира Пандева.
ИМПУЛС в БанскоВъв втория ден се проведе турнир „Изгряващи звезди”, в който взеха участие най–малките танцьори на СК „Импулс”. За някои от тях това беше и дебют на състезателната сцена. Те оправдаха доверието на треньорите и заслужено се oкичиха с медали, заяви Иван Александров.
. Във възрастовата група до 7 години в различните танци участваха двойките Атанас Кацарски – Гергана  Николова, Мариан Янакиев – Виктория Александрова, Георги Василев – Ивана  Енчева, Мирослав Бозев – Габриела Навякова, а във възрастова група до 9 години: Георги Драев – Гергана  Драева и  Христо Захов – Александра Ананиева.

ПАмедия публикува имената на всички класирали се на призовите места от първия състезателен ден: 

Клас 13Е:

Стоян Батаклиев – Мария Дъбова – Първо място

Григор Овчаров – Йоана Сикиазова  – Трето място

 
Клас13Д:

Божидар Гивечев – Елена Чанкова – Първо Място

Николай Кавръков – Виктория Манева – Трето място

Николай Еличин – Мария Мечева – Шесто място

Костадин Йотов – Диляна Желязкова  – Седмо място

 

Клас 13Ц:

Борис Даскалов – Диана Енчева – Първо място

Георги Кининчев – Яна Янушева – Второ място

Кирил Забурдяев – Мартина Хулянова – Трето място

 

Клас 15Ц:

Георги Попов – Пламена Кемалова – Второ място

 

Клас 18Б - латиноамерикански  танци:

Валнтин Иванов – Пепа Баева –  Второ място

 

Клас 18Б – стандартни танци:

Петко Спасов – Спасимира Пандева – Първо място

 

В смесените класове  „Б” „А” и „М”

Латиноамерикански танци:

Антон Христов – Антоанета  Танева – Трето място

Стандартни танци :

Иван Райков – Николета Петрова – Четвърто място



На снимките:
- Петко Спасов - Спасимира Пандева - победители в стандартните танци в клас 18Б и Петър Милчев - треньор
- най-малките призьори на клуба: Мариан Янакиев- Виктория Александрова и Атанас Кацарски - Гергана Николова заедно с треньорите Иван и Ваня Александрови







Тази страница е видяна: 2595

 Публикувано от: pamedia на понеделник 03 декември 2012 - 16:36:07

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат


Подобни новини :
Четири първи места и едно трето за състезателите на "Кодокан" от Държавното по джудо в столицата
“Коалиция на България” се цели в четири депутатски места от Пазарджик
Малките тигърчета се оказаха четири
Четири автомобила във верижна катастрофа
Четири номинации за сграда на публиката
Четири са сигналите за купуване на гласове
Изпитите за седмокласници – през юни, ваканциите ще са четири
При проверки са установени четири нелегални таксита
Четири каруци с нелегална дървесина са иззети
Четири случая от почивните дни на задържани с дрога



Този сайт използва e107, който се разпространява с условията, залегнали в GNU GPL Лиценза.
Политика за употреба на бисквитки (cookies)////Политика заповерителност
Време за изпълнение: 0.4165 сек., 0.3312 от тях за заявки.