pz_history.jpg 
snaiperbg.jpg
pzforyuor.png
pzsport.jpg
hebar.jpg
Четири първи, две втори и четири трети места за "Импулс" в Банско
pamedia , понеделник 03 декември 2012 - 16:36:07 // коментари: 5


ИМПУЛС в БанскоСъстезателите на спортен клуб "Импулс" се завърнаха с десетки отличия от Открития национален турнир по спортни танци за купана на град Банско, който се проведе на 1 и 2 декември, под патронажа на кмета на Банско Георги Икономов.  
В надпреварата участваха 104 танцови двойки от 29 клуба в страната. Спортен клуб „Импулс” участва с 24 танцови двойки, съобщи треньорът Иван Александров.

В първия състезателен ден във финалите танцовите двойки на СК”Импулс” завоюваха четири първи, две втори и четири трети места.
Първенци в своите класове са Стоян Батаклиев – Мария Дъбова, Божидар Гивечев – Елена Чанкова, Борис Даскалов – Диана Енчева и Петко Спасов – Спасимира Пандева.
ИМПУЛС в БанскоВъв втория ден се проведе турнир „Изгряващи звезди”, в който взеха участие най–малките танцьори на СК „Импулс”. За някои от тях това беше и дебют на състезателната сцена. Те оправдаха доверието на треньорите и заслужено се oкичиха с медали, заяви Иван Александров.
. Във възрастовата група до 7 години в различните танци участваха двойките Атанас Кацарски – Гергана  Николова, Мариан Янакиев – Виктория Александрова, Георги Василев – Ивана  Енчева, Мирослав Бозев – Габриела Навякова, а във възрастова група до 9 години: Георги Драев – Гергана  Драева и  Христо Захов – Александра Ананиева.

ПАмедия публикува имената на всички класирали се на призовите места от първия състезателен ден: 

Клас 13Е:

Стоян Батаклиев – Мария Дъбова – Първо място

Григор Овчаров – Йоана Сикиазова  – Трето място

 
Клас13Д:

Божидар Гивечев – Елена Чанкова – Първо Място

Николай Кавръков – Виктория Манева – Трето място

Николай Еличин – Мария Мечева – Шесто място

Костадин Йотов – Диляна Желязкова  – Седмо място

 

Клас 13Ц:

Борис Даскалов – Диана Енчева – Първо място

Георги Кининчев – Яна Янушева – Второ място

Кирил Забурдяев – Мартина Хулянова – Трето място

 

Клас 15Ц:

Георги Попов – Пламена Кемалова – Второ място

 

Клас 18Б - латиноамерикански  танци:

Валнтин Иванов – Пепа Баева –  Второ място

 

Клас 18Б – стандартни танци:

Петко Спасов – Спасимира Пандева – Първо място

 

В смесените класове  „Б” „А” и „М”

Латиноамерикански танци:

Антон Христов – Антоанета  Танева – Трето място

Стандартни танци :

Иван Райков – Николета Петрова – Четвърто място



На снимките:
- Петко Спасов - Спасимира Пандева - победители в стандартните танци в клас 18Б и Петър Милчев - треньор
- най-малките призьори на клуба: Мариан Янакиев- Виктория Александрова и Атанас Кацарски - Гергана Николова заедно с треньорите Иван и Ваня Александрови



Обратно към преглед на категорията   Обратно към преглед на новините




Тази страница е видяна: 2651



Време за изпълнение: 0.7340 сек., 0.6587 от тях за заявки.