21 медала спечелиха състезателите на спортен клуб по фехтовка "Пентатлон" - Пазарджик от завършилото през тази седмица в София Държавно първенство   за момчета и момичета до 11г., 13г., 15г.,кадети и кадетки ,младежи и девойки.

В индивидуално класиране златен медал за Радостина Куртакова при момичетата до 13г., сребърни отличия за Симеон Серев - до 13г., Християн Василев - до 15г., бронзови медали за Елена Никол Иванова и Никол Петрова - до 13г.,  Даниел Куртаков, Габриел Петров и Ради Куртакова - при 15-годишните, Стоян Ангелов и Теодор Петров - при кадетите, Кристина Денина и Михаела Стефанова - при девойките.

В отборните състезания:  златен медал за момичета до 13г., вицешампионски титли в категориите момичета до 13г., кадетки до 17г. и девойки до 20г., при момчетата: сребърни медали в категориите до 15г.,кадети до 17г.и младежи до 20г.

С бронзови медали се поздравиха отборите при момчетата и момичета до 15г.

Поздравления  за участието и постигнати успехи на Калоян Костадинов, Кристиян Франгов, Габриел Петров, Ангел Ганчев, Никола Геортиев, Александър Стоев, Михайл Иванов, Лора Видева, Мила Коева, Виктория Кузева, Габриела Донова, Ивон Пискова, Цветелина Тодорова, Виктория Велкова и Елена Денина.

Специални поздрави и огромни благодарности към всички родители за помощта и подкрепата изказа треньорът Митко Донов.