RSS емисии

Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Отлично представяне на отбора по стрелба на ОДМВР-Пазарджик

sport_odmvr010714_1.jpgВ периода 18-20 юни 2014 г. в гр. Велико Търново се проведе Републиканският преглед по стрелба с пистолет за служители на МВР. Събитието се осъществи с подкрепата на ОДМВР-Велико Търново и НВУ "Васил Левски".

През трите дни на надпреварата 109 служители от 23 спортни клуба, членове на "Спортна асоциация-МВР", премериха сили в различни упражнения на динамичната стрелба.

Пазарджишката областна дирекция бе представена от своя "стрелкови квинтет" в състав: Николай Вълканов, Цанко Близнаков, Васил Савов, дамите Анелия Гидикова и Стоянка Даскалова.
sport_odmvr010714.jpgСъстезателките на ОДМВР-Пазарджик спечелиха отборната надпревара при жените и така сериозно допринесоха за второто място на своята дирекция в комплексното класиране.
Пазарджишките стрелци за пореден път доказаха своята класа и спортен ентусиазъм в оспорваната надпревара.

Тази страница е видяна: 1200

Публикувано от: pamedia на вторник 01 юли 2014 - 18:22:51

За коментари, обсъждания, мнения, предложения отиди във Форум НОВИНИ и избери или създай тема

изпрати на приятел изглед за печат

Подобни новини :
Призови места за представителите на ОДМВР-Пазарджик в републиканския турнир по стрелба с пистолет
Цанко Близнаков е в Топ 3, а отборът на ОДМВР-Пазарджик е втори в турнира по стрелба „Освобождение”
Цанко Близнаков - с бронзов медал, а отборът на ОдМВР-Пазарджик - победител в Републиканския турнир по стрелба
Специален приз за Николай Вълканов от турнира за Купа България по стрелба, отборът на ОДМВР-Пазарджик е трети
Цанко Близнаков от отдел „Разследване” при ОДМВР-Пазарджик е победител в турнира по стрелба „Бинев, Трошанов, Ангелов”
Отлично представяне на джудистите от СК „Кодокан“ на Държавния личен шампионат
Първо място за отбора на Затвора на национален турнир по стрелба
Възпитаниците на Спортно училище – с отлично представяне и на състезанието по английски правопис Spelling Bee
Волейболистите на "Хебър" - с отлично представяне срещу националния отбор на ОАЕ. В Пазарджик играят срещу Ирак
Отлично представяне на "Хебър" и "Шампион" в международния турнир по модерен петобой в Пазарджик

Този сайт използва e107, който се разпространява с условията, залегнали в GNU GPL Лиценза.
Време за изпълнение: 0.5014 сек., 0.4188 от тях за заявки.