RSS емисии

Мобилна версия

ИНСТИТУЦИИ
Петко Петков откри резултата в мача „Берое”- „Светкавица” на стадиона в Синитово

Синитово, С победа с 2:1 в полза на гостите завърши демостративния мач между отборите на ветераните на ФК „Берое“ - Стара Загора и ФК „Светкавица“ - Синитово.
Резултатът беше открит от виновника за днешния празник – Петко Петков.
През второто полувреме гол за доманиките вкара кмета на с. Синитово Борислав Алексиев. След него Жеков отново увеличи разликата за 3:1.  В 20-та минута на второ полувреме Иван Стефанов /“Светкавица“/ оформи крайния резултат – 3:2 в полза на гостите от „Берое“.