СПОРТ
От ВК "Хебър" канят с валентинки феновете в зала “В. Левски” за двубоя срещу "Локомотив" Пловдив
петък 14 февруари 2025 - 15:51:01
Нетрадиционен начин избраха от ВК "Хебър", за да поканят феновете на предстоящия им двубой срещу "Локомотив" Пловдив, който ще се изиграе на 16-и февруари от 17:30 ч. в спортна зала “Васил Левски”.
Със специална валентинка, тигрите поканиха феновете на среща. В графичните изображения, които се появиха в социалните мрежи на отбора, участват и играчи на тима.
Онлайн билетите са вече в продажба на: https://www.kupibileti.bg/
Касата в залата отваря в 15:30 ч.
