voley_1402.jpg

Нетрадиционен начин избраха от ВК "Хебър", за да поканят феновете на предстоящия им двубой срещу "Локомотив" Пловдив, който ще се изиграе на 16-и февруари от 17:30 ч. в спортна зала “Васил Левски”.


Със специална валентинка, тигрите поканиха феновете на среща. В графичните изображения, които се появиха в социалните мрежи на отбора, участват и играчи на тима.

Онлайн билетите са вече в продажба на: https://www.kupibileti.bg/

Касата в залата отваря в 15:30 ч.

 

 

 

 




Loading...