ru_p6te1.jpg

За домашно насилие в Панагюрище са задържани баща и син.


През нощта на събота срещу неделя в РУ-Панагюрище се получил сигнал от 33-годишна жителка на средногорския град. Младата жена съобщила, че 58-годишният и баща и 30-годишният и брат са нанесли побой над майка и, както и на нея самата.

На адреса е изпратен дежурен екип на полицейското управление и на спешна помощ. Медиците констатирали следи от насилие върху двете жени, коeто дало основание на униформените да задържат бащата и сина. Спрямо тях са образувани досъдебни производства за нанасяне на телесни повреди в условията на домашно насилие.

 

 

 




Loading...