mbal_pz1.jpg

По повод задържането на д-р А.Д.- Председател на ТЕЛК-Първи състав в Пазарджик от МБАЛ- Пазарджик заявяват, че не толерират корупционни практики.

От болницата уточняват, че в момента тече разследване и оказват пълно съдействие. Разпоредена е и вътрешна проверка.

От здравното заведение уверяват, че работата на ТЕЛК продължава и че болницата не е уведомявана за подобни действия от страна на задържания лекар.




Loading...