mobile_smart_gsm_phone.jpg

Установена е извършителка на кражба на мобилен телефон.


Във вторник в РУ-Пещера била депозирана жалба от 57-годишен жител на брациговското село Бяга. В нея мъжът информирал органите на реда, че е установил липсата на мобилния си телефон и според него ставало дума за кражба. След проведено разследване служители от полицейския участък в Брацигово влезли в дирите на извършителя. Оказало се, че това е 39-годишна съселянка на потърпевшия.

Устройството било открито и иззето. По случая се води преписка, която ще бъде докладвана на Районната прокуратура в Пазарджик.

 

 

 

 




Loading...