chovekol20260429_151005.jpg

 Екипът на сдружение „Човеколюбие“ посети Държавна психиатрична болница – Пазарджик. Социалните работници се срещнаха с директора на болницата – д-р Котетаров, и част от медицинския екип, съобщиха от неправителствената организация.

Сътрудниците на „Човеколюбие“ са представили дейностите за рехабилитация и интеграция на хора с психични проблеми, извършвани в Комплекс за социални услуги „Човеколюбие“. Набелязани са възможности за съвместна работа за повишаване качеството на живот на целевата група, съобщи Анна Тилова от „Човеколюбие“.

 




Loading...