Сътрудници на „Човеколюбие“ представиха дейността на организацията пред ръководството на Психиатричната болница
Екипът на сдружение „Човеколюбие“ посети Държавна психиатрична болница – Пазарджик. Социалните работници се срещнаха с директора на болницата – д-р Котетаров, и част от медицинския екип, съобщиха от неправителствената организация.
Сътрудниците на „Човеколюбие“ са представили дейностите за рехабилитация и интеграция на хора с психични проблеми, извършвани в Комплекс за социални услуги „Човеколюбие“. Набелязани са възможности за съвместна работа за повишаване качеството на живот на целевата група, съобщи Анна Тилова от „Човеколюбие“.



