amt_Trakia_Pz_11remont.jpg

Утре - 19 май /вторник/ от 8:30 ч. до 16 ч. за премахване на крайпътна растителност в участък от АМ „Тракия“ между км 100 и 104-и км временно ще се променя организацията на движение в платното в посока София. При изпълнение на дейностите поетапно ще се ограничава движението в изпреварващата лента, като трафикът ще преминава в активната лента.

От Агенция Пътна инфраструктура отправят апел към водачите да спазват стриктно поставената пътна сигнализация и да карат внимателно, спазвайки дистанция. Да се движат със съобразена скорост и да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.




Loading...