Полицията предотврати суицидни намерения на мъж, прескочил надлеза на автомагистрала „Тракия“ при Пазарджик
Мъж, прекрачил парапета на надлеза на автомагистрала „Тракия“ при Пазарджик, затвори движението и в двете посоки на магистралата за кратко.
Мъжът е бил излязъл от външната страна на парапета. Веднага след получаването на сигнал на тел. 112 дежурни екипи на Пътна полиция, Пожарна, екипи от РПУ-Пазарджик и линейка на спешна помощ са насочени към мястото. С помощта на колегите им от Пловдив движението в двете посоки е затворено, съобщи говорителят на ОДМВР-Пазарджик Мирослав Стоянов.
Мъжът е свален от парапета и намеренията му не са се осъществили.



