В драматична среща „Хебър“ отпадна от битката за Купа България

„Хебър“ загуби полуфинала за Купа България срещу „Нефтохимик“ с 2:3 гейма.

Тодор Попов към отличени спортисти: Научете се да бъдете победители всеки път

Кметът Тодор Попов се срещна с юношеския отбор от волейболната школа на "Хебър".

понеделник 15 март 2021 - 09:00:48

Националното състезание по ски за ученици с нарушено зрение във Велинград

За 20-ти път курорта е домакин на състезание по ски за деца с нарушено зрение

неделя 14 март 2021 - 12:54:04

"Хебър" завърши първи в сезон 2020/21 на Суперлигата въпреки загубата от "Левски" с 0:3 гейма

В първата среща от плейофите "Хебър" ще играе срещу победителя от мача "Пирин" (Разлог) - "Локомотив" (Пловдив)

петък 12 март 2021 - 11:45:04

Осем медала за състезателите на „Спартак Пазарджик“ от Държавното по кикбокс

През април Пазарджик ще е домакин на Държавно първенство по Кикбокс в най-атрактивния стил К-1

четвъртък 11 март 2021 - 16:34:46

Тодор Попов: Поздравявам Лигата за иновативния подход, ще направим необходимото този турнир да остане незабравим

За нас в Пазарджик волейболът не е нито каприз на кмета, нито пък желание за правене на добро впечатление - волейболът е кауза

четвъртък 11 март 2021 - 10:25:29

Четвърта поредна победа на "Хебър" с новия старши треньор

"Хебър" продължава с победната си серия

сряда 10 март 2021 - 13:39:04

Любимецът на публиката в класацията "Спортист на годината 2020" Мариян Палев се завърна от подготовка с Националния отбор

Усилени тренировки с Националния отбор по джудо за младежи проведе Мариян Палев.

сряда 10 март 2021 - 13:29:18

Пазарджик ще е домакин на финалите за Купа България по волейбол, Тодор Попов и ръководството на НВЛ с официална пресконференция

За първи път финалите за Купа България и за мъже, и за жени ще са на едно и също място в един и същи ден

вторник 09 март 2021 - 16:08:18

Сестри Стоеви още по-близо до Олимпиадата след второ място на силен турнир в Швейцария

Турнирът Yonex Swiss Open 2021 бе с награден фонд 200 000 щатски долара

вторник 09 март 2021 - 15:58:26

270 състезатели от 42 клуба участваха в състезание по ориентиране в местността Добра Вода

За шеста поредна година СКО" Маратонец" (Пазарджик) със съдействието на Община Пазарджик организира състезание по ориентиране в местността Добра Вода.

събота 06 март 2021 - 17:55:58

Петобойците на „Шампион“ започват силно годината

Юлия Спасова и Михаела Зонова спечелиха сребърен и бронзови медали от Държавното първенство по модерен петобой